Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie baterii 3 V si AA
- Număr anunț
- DA22997694
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE- U.M. 02587 (INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA AERONAUTICA SI SPATIALA) (CUI 4267028)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.791,89 RON
- Valoare atribuită
- 1.791,89 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 11:03
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.791,89 RON
din 1.791,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro