Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plic C4 alb, 80 gr/mp, gumat

Număr anunț
DA22990979
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI DAMBOVITA (CUI 4279790)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350 RON
Valoare atribuită
350 RON
Data publicării
09.05.2019 14:43
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350 RON

din 350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.