Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COSTUM UNISEX TAG - ALBASTRU - COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA22979295
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret (CUI 15487479)
- Furnizor / câștigător
- TAG GRUP SRL (CUI RO16316000)
- Cod CPV
- 33199000-1 · Imbracaminte pentru personalul medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.848,66 RON
- Valoare atribuită
- 1.848,66 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 15:40
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.848,66 RON
din 1.848,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro