- Număr anunț
- DA22955879
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI RO29662316)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.865,96 RON
- Valoare atribuită
- 1.865,96 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 09:55
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.865,96 RON
din 1.865,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro