Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de proiectare retele hidroedilitare, Comuna Caineni, Judtul Valcea - faza SF
- Număr anunț
- DA22997229
- Autoritate contractantă
- Comuna Caineni (CUI 2541681)
- Furnizor / câștigător
- PTB-CONSULT R SRL (CUI 17131582)
- Cod CPV
- 71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114.000 RON
- Valoare atribuită
- 114.000 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 10:47
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 12:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
114.000 RON
din 114.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro