Ofertă acceptată Cumpărare directă

Auto/Kerato/Refractometru- POTEC PRK-8000 (KOREA)

Număr anunț
DA22989318
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
Cod CPV
33122000-1 · Echipament oftalmologic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.796 RON
Valoare atribuită
23.796 RON
Data publicării
09.05.2019 13:47
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.796 RON

din 23.796 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.