Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET TIPIZATE TR

Număr anunț
DA22986283
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI RO10890801)
Furnizor / câștigător
OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
Cod CPV
22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.943 RON
Valoare atribuită
3.943 RON
Data publicării
09.05.2019 11:56
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.943 RON

din 3.943 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.