Ofertă acceptată Cumpărare directă

ABONAMENT ZIAR 2019

Număr anunț
DA22982824
Autoritate contractantă
COMUNA BIRZA (CUI 4395019)
Furnizor / câștigător
REX MEDIA PRESS S.R.L. (CUI RO15786870)
Cod CPV
22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
666,67 RON
Valoare atribuită
666,67 RON
Data publicării
09.05.2019 09:52
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

666,67 RON

din 666,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.