Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare documentație DTAC, PTH+DE,studii, proiect - Modernizare Școala Gimnaziala nr.1 Radeni

Număr anunț
DA22982223
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGOMIRESTI (CUI 4226494)
Furnizor / câștigător
STUDIO DE ARHITECTURĂ ALEXANDRU SUMANARIU S.R.L. (CUI 35000542)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.375 RON
Valoare atribuită
21.375 RON
Data publicării
09.05.2019 09:27
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.375 RON

din 21.375 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.