- Număr anunț
- DA22965784
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 820,19 RON
- Valoare atribuită
- 820,19 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 15:35
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
820,19 RON
din 820,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro