Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat

Bonuri valorice pentru carburanti auto

Număr anunț
DA22994334
Autoritate contractantă
COMUNA AVRAMENI (CUI 3571591)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103.151,86 RON
Valoare atribuită
102.426,66 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
10.05.2019 08:50
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102.426,66 RON

din 103.151,86 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 725,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.