Ofertă acceptată Cumpărare directă

Afis sala.

Număr anunț
DA22993007
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA (CUI 4203830)
Furnizor / câștigător
BTL CREATIVE COMMUNICATION SRL (CUI RO14774354)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,40 RON
Valoare atribuită
840,40 RON
Data publicării
09.05.2019 16:39
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 16:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,40 RON

din 840,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.