Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baterii

Număr anunț
DA22990598
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr.1 Nicolae Balcescu(Preasna) (CUI 23982826)
Furnizor / câștigător
AMY SRL (CUI RO1917703)
Cod CPV
31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.427,64 RON
Valoare atribuită
3.427,64 RON
Data publicării
09.05.2019 14:30
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 19:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.427,64 RON

din 3.427,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.