Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dosar plastic cu sina si perforatii albastru inchis NOKI

Număr anunț
DA22982308
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "GEORGE BIBESCU" Craiova (CUI 4711642)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49 RON
Valoare atribuită
49 RON
Data publicării
09.05.2019 09:30
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49 RON

din 49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.