Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie P2

Număr anunț
DA22996208
Autoritate contractantă
ATENEUL NATIONAL DIN IASI- Activitate Economica (CUI RO38717941)
Furnizor / câștigător
CRIANCEZ SRL (CUI RO27589880)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
523,20 RON
Valoare atribuită
523,20 RON
Data publicării
10.05.2019 10:09
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

523,20 RON

din 523,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.