Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CURATENIE
- Număr anunț
- DA22995965
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "DIMITRIE CANTEMIR (CUI 4243908)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 683,23 RON
- Valoare atribuită
- 683,23 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 10:00
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 10:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
683,23 RON
din 683,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro