Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie -PIATA CENTRALA

Număr anunț
DA22994732
Autoritate contractantă
Directia Administrare Piete, Targuri si Oboare Vaslui (CUI 27866395)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI RO26784173)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
591,37 RON
Valoare atribuită
591,37 RON
Data publicării
10.05.2019 09:07
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

591,37 RON

din 591,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.