Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TOBOGAN DREPT 3.5M CU PLATFORMA METALICA TIP TURN SI HINTA
- Număr anunț
- DA22994711
- Autoritate contractantă
- Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 37535240-1 · Tobogane pentru terenuri de joaca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.800 RON
- Valoare atribuită
- 9.800 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 09:07
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 10:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.800 RON
din 9.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro