Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top OPTITEXT MONDI SUPER PRET NEGOCIABIL PESTE 200 TOP!!!
- Număr anunț
- DA40758855
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.900 RON
- Valoare atribuită
- 5.012 RON
- Data publicării
- 03.07.2026 12:32
- Termen limită
- 08.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2026 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.012 RON
din 4.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro