Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tifon medical 90cm x 100m, 30 g/mp / tifon medicinal / tifon - LIVRARE 24 H
- Număr anunț
- DA40759198
- Autoritate contractantă
- S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani (CUI RO26161230)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33141114-2 · Tifon medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 351,50 RON
- Valoare atribuită
- 351,50 RON
- Data publicării
- 03.07.2026 12:49
- Termen limită
- 08.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2026 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
351,50 RON
din 351,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro