Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SONDE FOLEY 2 CAI ADULTI CH18; ASCA OXIGEN CU REZERVOR PENTRU ADULTI; MASCA OXIGEN CU REZERVOR COPII
- Număr anunț
- DA40758783
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC DETA (CUI 2503408)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33141641-5 · Sonde (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142 RON
- Valoare atribuită
- 142 RON
- Data publicării
- 03.07.2026 12:28
- Termen limită
- 08.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2026 12:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
142 RON
din 142 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro