Ofertă acceptată Cumpărare directă

SONDE FOLEY 2 CAI ADULTI CH16; MASCA CHIRURGICALA 3 PLIURI; MANUSI CHIRURGICALE STERILE NR. 7.5

Număr anunț
DA40758706
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DETA (CUI 2503408)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,50 RON
Valoare atribuită
128,50 RON
Data publicării
03.07.2026 12:24
Termen limită
08.07.2026 17:00
Data finalizării
03.07.2026 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128,50 RON

din 128,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.