Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie produse antigel -Scoala Nicolae Velea Cepari

Număr anunț
DA22966989
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala ,,Nicolae Velea (CUI 28866059)
Furnizor / câștigător
SELF-GEPI SRL (CUI RO5172350)
Cod CPV
24951311-8 · Produse antigel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.673,95 RON
Valoare atribuită
3.673,95 RON
Data publicării
07.05.2019 19:54
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 07:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.673,95 RON

din 3.673,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.