Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse chimice pentru tratarea apei din piscine

Număr anunț
DA22962488
Autoritate contractantă
Municipiul Piatra Neamt (CUI 2612790)
Furnizor / câștigător
GEHO AQUA-INDUSTRIES SRL (CUI RO27817120)
Cod CPV
24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.768,54 RON
Valoare atribuită
28.768,54 RON
Data publicării
07.05.2019 13:32
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.768,54 RON

din 28.768,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.