Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRANSPORT PERSOANE

Număr anunț
DA22991058
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA ORADEA (CUI 4208528)
Furnizor / câștigător
MILO 2002 S.R.L. (CUI 14569414)
Cod CPV
60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.650 RON
Valoare atribuită
4.650 RON
Data publicării
09.05.2019 14:46
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.650 RON

din 4.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.