Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI LA INSTALATII DE INCALZIRE
- Număr anunț
- DA22977952
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 SAT TALPOS, COMUNA BATAR (CUI 29467706)
- Furnizor / câștigător
- BUIBAŞ MIDONE CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 30002178)
- Cod CPV
- 45300000-0 · Lucrari de instalatii pentru cladiri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.837,72 RON
- Valoare atribuită
- 4.837,72 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 14:47
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 12:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.837,72 RON
din 4.837,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro