Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIESE SCHIMB
- Număr anunț
- DA22977316
- Autoritate contractantă
- U.M. 0654 CRAIOVA (CUI 4332061)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.609 RON
- Valoare atribuită
- 3.609 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 14:25
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.609 RON
din 3.609 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro