Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 5,5% sub estimat

cartus de toner

Număr anunț
DA23000808
Autoritate contractantă
APIA - CENTRUL JUDETEAN DAMBOVITA (CUI 20853223)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.978,14 RON
Valoare atribuită
1.868,92 RON 5,5% sub estimat
Data publicării
10.05.2019 12:58
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.868,92 RON

din 1.978,14 RON estimat 5,5%

Adjudecat la 94,5% din estimat · economie 109,22 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.