Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT MENTENANTA CANON IPF 840

Număr anunț
DA22998357
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0663 DRAGASANI SCOALA MILITARA DE SUBOFITERI DE JANDARMI DRAGASANI (CUI 13341905)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219,33 RON
Valoare atribuită
219,33 RON
Data publicării
10.05.2019 11:25
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219,33 RON

din 219,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.