Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional Xerox WorkCentre 3025NI, A4 monocrom, 20 ppm, ADF

Număr anunț
DA22990556
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
Cod CPV
30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
994,80 RON
Valoare atribuită
994,80 RON
Data publicării
09.05.2019 14:29
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

994,80 RON

din 994,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.