Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEXMARK MX417DN CARTUS TONER RETURN 51B2H00 8,5K ORIGINAL

Număr anunț
DA22988855
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
TOKO SRL (CUI RO6118600)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.554,75 RON
Valoare atribuită
15.554,75 RON
Data publicării
09.05.2019 13:29
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 16:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.554,75 RON

din 15.554,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.