Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tastatura cu fir, USB, 104 taste

Număr anunț
DA22994349
Autoritate contractantă
Jandarmeria Romana - U.M. 0260 Bucuresti (CUI 4192774)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
491,79 RON
Valoare atribuită
491,79 RON
Data publicării
10.05.2019 08:51
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

491,79 RON

din 491,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.