Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop ASUS X541UA-DM1223T cu SO Windows 10 instalat
- Număr anunț
- DA22989410
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Szacsvay Imre Oradea (CUI 12560842)
- Furnizor / câștigător
- REPRO BIROTICA SRL (CUI RO11279530)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.075 RON
- Valoare atribuită
- 2.075 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 13:50
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.075 RON
din 2.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro