Ofertă refuzată Cumpărare directă

Laptop Windows 10 PRO instalat

Număr anunț
DA22984906
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ALEXANDRIA (CUI 4652660)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.887 RON
Valoare finală
2.887 RON
Data publicării
09.05.2019 11:09
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.