Ofertă acceptată Cumpărare directă

espressoare automate

Număr anunț
DA22996210
Autoritate contractantă
Ministerul Mediului, Apelor si Padurilor (CUI 16335444)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.696 RON
Valoare atribuită
3.696 RON
Data publicării
10.05.2019 10:09
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.696 RON

din 3.696 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.