Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filtre PTFE pentru containere sterilizare

Număr anunț
DA22995764
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI RO12284240)
Cod CPV
42514310-8 · Filtre de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.720 RON
Valoare atribuită
3.800 RON
Data publicării
10.05.2019 09:51
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.800 RON

din 3.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.