Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii masa zilnica

Număr anunț
DA22995420
Autoritate contractantă
Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
Furnizor / câștigător
COANDI SRL (CUI RO1688146)
Cod CPV
55310000-6 · Servicii de restaurant cu ospatari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.885,62 RON
Valoare atribuită
1.885,62 RON
Data publicării
10.05.2019 09:38
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.885,62 RON

din 1.885,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.