Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Derulator cablu pe tambur 25m 3x2,5mm, Ipee 3X2.5-25M
- Număr anunț
- DA22996728
- Autoritate contractantă
- UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
- Cod CPV
- 31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 808 RON
- Valoare atribuită
- 808 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 10:28
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
808 RON
din 808 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro