Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de prelucrare de date financiar-contabile in sistemul Forexebug

Număr anunț
DA22993020
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.170 "GEO BOGZA (CUI 20799850)
Furnizor / câștigător
TIMES CONSULTING SRL (CUI RO12292472)
Cod CPV
72312000-5 · Servicii de introducere de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.000 RON
Valoare atribuită
16.000 RON
Data publicării
09.05.2019 16:43
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 17:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON

din 16.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.