Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de urmarire a comportarii in timp a constructiilor

Număr anunț
DA22973134
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
Furnizor / câștigător
OANALEX CONSULT SRL (CUI 11326097)
Cod CPV
71313410-2 · Evaluare a riscurilor sau a pericolelor pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare finală
4.000 RON
Data publicării
08.05.2019 12:01
Data finalizării
10.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.