Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Ace spinale rahianestezie BD
- Număr anunț
- DA22997965
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.134 RON
- Valoare finală
- 2.134 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 11:12
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 12:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.