Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii intretinere Aleea Teilor

Număr anunț
DA22995419
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
Furnizor / câștigător
PERFECT TREE SRL (CUI RO31285234)
Cod CPV
77314000-4 · Servicii de intretinere a terenurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113.993 RON
Valoare atribuită
113.993 RON
Data publicării
10.05.2019 09:38
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113.993 RON

din 113.993 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.