Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de verificat ,reparat si incarcat stingatoare de incendiu, pentru 95 stingatoare
- Număr anunț
- DA22996665
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CLUJ-NAPOCA (CUI 4426336)
- Furnizor / câștigător
- MATRA IMPEX PROD COM SRL (CUI RO4291158)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.465,07 RON
- Valoare atribuită
- 1.465,07 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 10:26
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.465,07 RON
din 1.465,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro