Ofertă acceptată Cumpărare directă

hartie EKG

Număr anunț
DA22995819
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRAILA (CUI 5848584)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI RO17149792)
Cod CPV
22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
539 RON
Valoare atribuită
539 RON
Data publicării
10.05.2019 09:53
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

539 RON

din 539 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.