Ofertă acceptată Cumpărare directă

SARPE CANAL PROFESIONAL 15M X 9MM

Număr anunț
DA22995157
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA LADESTI Valcea (CUI 18735471)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
Cod CPV
44320000-9 · Cabluri si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,26 RON
Valoare atribuită
151,26 RON
Data publicării
10.05.2019 09:28
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,26 RON

din 151,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.