Ofertă acceptată Cumpărare directă

GRILAJ METALIC- PROTECTIE

Număr anunț
DA22992749
Autoritate contractantă
COMUNA SUTESTI (PRIMARIA) (CUI 2573985)
Furnizor / câștigător
ANDSOMET S.R.L. (CUI 39224054)
Cod CPV
45223210-1 · Lucrari de structuri metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.920 RON
Valoare atribuită
18.920 RON
Data publicării
09.05.2019 16:05
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.920 RON

din 18.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.