Ofertă acceptată Cumpărare directă

Festonare mocheta

Număr anunț
DA22991503
Autoritate contractantă
Teatrul Al. Davila Pitesti (CUI 4229440)
Furnizor / câștigător
MALEX CONCEPT DESIGN SRL (CUI RO19989648)
Cod CPV
45432130-4 · Lucrari de imbracare a podelelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
513,03 RON
Valoare atribuită
513,03 RON
Data publicării
09.05.2019 15:03
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

513,03 RON

din 513,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.