Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon mobil Samsung Galaxy J6 Plus 2018, 32GB, 4G, Dual SIM, Negru

Număr anunț
DA22994115
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
697,47 RON
Valoare atribuită
697,47 RON
Data publicării
10.05.2019 08:39
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

697,47 RON

din 697,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.