Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Marker sepsis Presepsin
- Număr anunț
- DA22994470
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.000 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 08:56
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 13:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.000 RON
din 21.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro