Ofertă acceptată
Cumpărare directă
METOCLOPRAMID 10MG*40CPR TERAPIA - METOCLOPRAMIDUM
- Număr anunț
- DA22986968
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60 RON
- Valoare atribuită
- 60 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 12:21
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 13:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60 RON
din 60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro